Uudised

Jätkame kardisõiduga!

Jätkame sügisel Tabasalus kardisõiduga! Kõik on oodatud!

2022-10-24 15.59.08

Tabasalu kardirada on 963 m pikk ja 8-10 m lai. Tabasalu kardirada on maailma üks kiiremaid spetsiaalselt kardisõiduks ehitatud radu. Külastajate käsutuses on uued SODI RT10 hobikardid ning Apex Timingu ajavõtusüsteem. Hobikartide keskmiseks kiiruseks on kuni 65 km/h. Vt ka rajaskeemi.

Kardisõidud toimuvad:

  • L-P kell 11:00 - 16:00
  • Teistel päevadel oleme avatud eelneval kokkuleppel!

Hinnakiri:

  • Üks 10 min kardisõit   20,00
  • Lastele alla 14 a      15,00

Pange tähele:

  • Kardirajale tulles pange selga ilmale vastav riietus. Kiiver, kindad ja hügieenimüts on meie poolt.

Täiendav info ja broneerimine: +372 51 03 404

RT_1

Võistluspaus

Tabasalu kardirada ei saa tehnilistel põhjustel võõrustada auto- ja mootorrattavõistlusi. Loodame olla tagasi augustis. Seetõttu ei ole meil võimalik võtta ürituste broneeringuid juulikuusse.

Eriolukord, vol 2, täiendatud

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele tuleb alates 25. märtsist täita järgnevaid reegleid:

- Avalikes kohtades nagu välistel mängu- ja spordiväljakutel, randadel, promenaadidel, tervise- ja matkaradadel tuleb hoida teiste inimestega vähemalt 2 meetrit vahet, välja arvatud kodudes ja juhtudel, kui seda pole võimalik tagada.

- Avalikus kohas tohib koos viibida kuni kaks inimest. See piirang ei kehti koos viibivatele ja liikuvatele perekondadele ning inimestele, kes täidavad avalikke ülesandeid.

Kes kasutavad Tabasalu kompleksi kardi, tsikli, ATV või treileril kohaletoodava autoga, peavad oma transpordisõidukid parkima teistest külastajatest minimaalselt 10 m kaugusele.

Tabasalu kompleksi külastajatel on kohustus kõiki neid reegleid järgida. Kui mõni territooriumil viibija rikub neid reegleid, siis palume teistel territooriumil viibijatel haldajat viivitamatult informeerida.

Palun olge vastutustundlikud, kasutage kompleksi üksi või koos kaaslasega ning ärge otsige kontakti teiste külastajatega!