Uudised

Kardirada on asfaldirada

Lumerada ja jääkonarlused on ära sulanud ning vaadates lähiaja temperatuure, siis loeme lumeraja perioodi lõpetatuks. Kardirada on taas asfaldirada. Avatud tavapärastel lahtiolekuaegadel.

NB! Kardiraja kasutamine on lubatud ainult ilma naastuta rehviga!

Nagu ikka, saab talvel sõita platsi peal, seda ka tänavanaastuga. Platsile on kõige parem tulla väljaspool tööaega ja nädalavahetustel, muul ajal toimetab platsil Autosert.

Autode lumerada on avatud!

Hoiame sel talvel kardiraja sõidetava, sõltuvalt ilmaoludest kas lumerajana või tavalise asfaltrajana. Avatud tavapärastel lahtiolekuaegadel.

Kardiraja kasutamine on lubatud ainult ilma naastuta rehviga!

Nagu ikka, saab talvel sõita platsi peal, seda ka tänavanaastuga. Platsile on kõige parem tulla väljaspool tööaega ja nädalavahetustel, muul ajal toimetab platsil Autosert.

 

Jätkame kardisõiduga!

Jätkame sügisel Tabasalus kardisõiduga! Kõik on oodatud!

2022-10-24 15.59.08

Tabasalu kardirada on 963 m pikk ja 8-10 m lai. Tabasalu kardirada on maailma üks kiiremaid spetsiaalselt kardisõiduks ehitatud radu. Külastajate käsutuses on uued SODI RT10 hobikardid ning Apex Timingu ajavõtusüsteem. Hobikartide keskmiseks kiiruseks on kuni 65 km/h. Vt ka rajaskeemi.

Kardisõidud toimuvad:

  • L-P kell 11:00 - 16:00
  • Teistel päevadel oleme avatud eelneval kokkuleppel!

Hinnakiri:

  • Üks 10 min kardisõit   20,00
  • Lastele alla 14 a      15,00

Pange tähele:

  • Kardirajale tulles pange selga ilmale vastav riietus. Kiiver, kindad ja hügieenimüts on meie poolt.

Täiendav info ja broneerimine: +372 51 03 404

RT_1

Võistluspaus

Tabasalu kardirada ei saa tehnilistel põhjustel võõrustada auto- ja mootorrattavõistlusi. Loodame olla tagasi augustis. Seetõttu ei ole meil võimalik võtta ürituste broneeringuid juulikuusse.