Kardirada Tabasalus –
harjuta, võistle, naudi!

Tabasalu Kardirada on 963 m pikk ja 8-10 m lai

Tabasalu Kardirada on heas korras võistlusrada ning vastab kõikidele tänapäevastele turvanõuetele. Rada sobib sõitmiseks kartide, autode ja mootorratastega.

Tabasalu Kardirada asub kõigest 20 minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast ja on seega ideaalne koht võidusõiduhuvilistele, kes tahavad korralikul ja nõudlikul ringrajal oma oskused proovile panna.

2012. aastal korrastatud rada on 963 meetrit pikk ning see läbitakse päripäeva. Rajal on viis paremkurvi ning kaks vasakkurvi. Rada ise on hästi kiire, kardiga on ühe ringi suurimaks keskmiseks kiiruseks saadud koguni 104 km/h!

Raja kõrval on tervelt ühe hektari suurune asfaltplats, kuhu saab võistluste või muude ürituste ajal püstitada telke ja muud vajalikku varustust. Platsi saab kasutada ka õppesõidu harjutamiseks.

Raja skemaatiline joonis

  1. Telkimise ja õppesõidu ala
  2. Rajale pealesõit
  3. Start/Finish
  4. Kardirada
  5. Rajalt mahasõit

Lae alla kardiraja joonis.

Kardirada mahutab korraga kuni 34 karti

Tabasalu Kardirada on kvaliteetne võistlusrada. Pea kilomeeter pikk ja 8-11 meetrit lai rada võimaldab korraga sõita kuni 34 kardil. Tegu on tehniliselt nõudliku rajaga. On mitu suurel kiirusel läbitavat kurvi ning keerukam S-kurv. Rada sobib nii professionaalsete kardivõistluste läbiviimiseks kui võidusõidu õppimiseks. Tutvu hinnakirja ja teenustega siit.Martin Rump

Pakume kardivõistluse korraldamise täisteenust. Koostöös TARK Racinguga viime rajal läbi kvaliteetseid võidusõidukoolitusi.  Huvi korral võta meiega ühendust.

Siin saab autodega sõita igal aastajal

Tabasalu Kardirada on hea valik enda ja oma auto võimete proovile panekuks. Tehnilised kurvid ja korralikud turvaalad lubavad võtta oma oskustest viimast, hoides samal ajal riski tehnikale võimalikult madalal. Autosid mahub rajale korraga võistlema kaheksa.

Talvel saab rada kasutada jäärajana nii niisama lõbutsemiseks kui ka tõsiseks libedasõidu harjutamiseks. Rajal ei ole lubatud driftida. Tutvu hinnakirja ja teenustega.

Soovi korral saame teid aidata erinevat tüüpi võistluse korraldamisel, olgu selleks sõbralik mõõduvõtt sõprade vahel või avatud nimekirjaga amatöörvõistlussarja läbiviimine. Võtke meiega ühendust ja küsige lisa.

Tabasalu Kardirada sobib ka tsiklitele

Rada sobib kõige paremini sõitmiseks bike-, naked- ja enduro- tüüpi mootorratastega.

Kardirada ei ole mootorrataste jaoks kõige kiirem rada, kuid on see-eest tehniliselt küllaltki nõudlik. Erinevalt paljudest Eesti kardiradakardiradadest ei ole siin rajal liiga järske S-kurve, mis teeb tsikliga hästi läbitavaks. Kokku mahub rajale sõitma kuni 24 mootorratast. Tutvu hinnakirja ja teenustega.

Soovi korral aitame sind motovõistluse korraldamisel. Saada meile oma nägemus ning viime selle koos ellu. Kliki ja võta ühendust. 

Õppesõiduplatsil saab päriselt sõita

Kardiraja kõrval on ühe hektari suurune asfaltplats, kus saab võistluste ja muude ürituste välistel aegadel teha õppesõitu autode, tsiklite ja kartidega. Platsi suurus võimaldab harjutada reaalset sõitu, sh käiguvahetusi ja mahapidurdamist.

Platsil on ka tõus, kus saab harjutada tõusul peatumist ja kohaltvõttu. Õppesõidu platsi kasutamise ühe tunni hind on 10€. Broneeri plats.

Siin saab korraldada erinevaid üritusi

Tabasalu Kardirada on hea paik põnevate ürituste läbiviimiseks seltskondadele ja firmadele. Saame organiseerida koha peale telgid koos laudade ja toolidega, cateringi, helitehnika ning soovi korral ka meeskondliku võistluse läbiviimiseks ja ohutuse tagamiseks.

kardirada

Oleme populaarne paik autoklubide ja teiste mootorspordisõprade kokkusaamise paigana, harjutamise või koolituspaigana Päästeameti, Eesti Politsei, Tehnikakõrgkooli ning teiste asutuste seas. Siin on hulgaliselt viidud läbi ka erinevate brändide autode esitlusi. Võta meiega ühendust ning räägime lähemalt.

 

 

 

 Tabasalu kardiraja meelespea

  1. Tabasalu rajal sõidetakse sõitjate enda vastutusel.
  2. Kardisõidus tuleb kanda kiivrit ja alusmütsi.
  3. Alkoholi tarvitanud või muude ravimite mõju all olles on sõitmine keelatud.
  4. Boksi (rajalt ära) sõites on maksimaalseks lubatud sõidukiiruseks 10km/h.
  5. Sõitmisel tuleb järgida instruktori märguandeid.